Resväskor

356625

RESVÄSKOR, 2 st, tidigt 1900-tal, ena väskan med reseetiketter, brickmärkt Vulkan Fiske, 27x40 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, skador

Diverse

Rum 21

Resväskor

Budhistorik (8 bud)
2286251
650
2282481
600
2280479
550
2277319
500
2277310
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.