Bordslampor Flygsfors i glas

356618

FLYGSFORS, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, glas, underfång lila glasmassa, höjd inkl lampskärmar ca 58 cm

Undersidor med slitage

Belysning, Bordslampor, Glas

Rum 13

Bordslampor Flygsfors i glas

Budhistorik (12 bud)
2286604
2286391
2280249
2280475
2280249
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.