Väskor

356607

VÄSKOR, 8 st, 18/1900-tal, i läder med metallbeslag, bl.a. märkta Tulluppbördskontoret, största mått 30x41 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, skador

Diverse

Rum 21

Väskor
Budhistorik (20 bud)
2286569
1 600
2286482
2286482
1 300
2286046
2285708

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.