MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988)

356583

MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988);
Skogen, signerad och daterad M.Bolin-Clason 1950,
olja på masonit, 38x46 cm.

PROVENIENS:
Lysningspresent av konstnären till Lennart Nordström, Skåne

Läs mer

Budhistorik (51 bud)
2294501
8 600
2294517
8 400
2294501
8 000
2294505
7 800
2294501
7 600

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.