Yngve Ekström stolar

356580

YNGVE EKSTRÖM, stolar, 6 st, "Gracell" Gemla möbelfabrik, runda kopplade ben i massiv bok, sits och rygg i konstskinn, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage och skador, ett skadat stag

Möbler, Stolar, Design

Rum 11

Yngve Ekström stolar

Budhistorik (25 bud)
2287006
5 200
2286913
5 000
2287005
4 800
2286913
4 600
2287002
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.