MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988)

356538

MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988);
Stilleben, signerad, olja på masonit, 55 x 46 cm

PROVENIENS:
Gustaf Clason (1935-2005), Konstnärinnans son, därefter privat samling

Läs mer

Budhistorik (23 bud)
2292983
2292982
3 800
2292979
3 600
2292976
3 400
2292978
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.