MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988)

356495

MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988);
Landskap, signerad och daterad "M. B. Clason 1939", a tergo inskriberad "Spanskt", olja på masonit, 38 x 46 cm.

Läs mer

Budhistorik (27 bud)
2294250
4 200
2294246
2294238
3 800
2294232
3 600
2294229
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.