Michele Alassio cibacrome tryck

356491

MICHELE ALASSIO (Italien, född 1956): Komposition med figur, signerad, 1980-talets andra hälft, cibacrome tryck, ca 29,5 x 44,5 cm

Konst, Fotografi

Kundcenter

Budhistorik (11 bud)
2286231
750
2286227
700
2286219
650
2286218
600
2286215
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.