Väska

356475

VÄSKA, 1700-tal, läder, axelrem samt handsmitt lås, textdekor i läder FAHLU TULLKAMMARE, höjd 28, 38x7 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, defekt lås, nyckel saknas

Diverse

Rum 21

Väska

Budhistorik (9 bud)
2276625
2284443
2276625
1 900
2271678
1 800
2271678
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.