Väskor

356471

VÄSKOR, 2 st, 1800-tal, läder med bärhandtag, höjd 21, 40x13 cm resp. höjd 20, 22x15 cm

Kraftigt slitage, skador

Diverse

Rum 3

Väskor

Budhistorik (1 bud)

2285709
2016-01-27 08:53:54

2016-01-27 kl 16:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.