Portföljer

356468

PORTFÖLJER, 4 st, 18/1900-tal, läder och metallbeslag, största mått ca 30x40 cm
PROVENIENS: Tullverket

Kraftigt slitage, skador

Diverse

Rum 22

Portföljer

Budhistorik (5 bud)
2286636
2270110
2270110
2283436
2270110

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.