Figurin förgylld brons

356467

FIGURIN på stensockel, förgylld brons, i form av stående flicka, signerad H Dielrich, höjd 18,5 cm

Sockel med lagning, flickan saknar atribut i handen

Konst, Skulpturer

Monter 3

Figurin förgylld brons

Budhistorik (4 bud)

2285876
2282925
2281006
2271791
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.