Sadelväskor

356462

SADELVÄSKOR, 6 st, 18/1900-tal, läder med mässingsbeslag, somliga med smitt metallås, största mått ca 30x25 cm
PROVENIENS: Tullverket

Kraftigt slitage, skador

Diverse

Monter 2

Sadelväskor

Budhistorik (16 bud)
2286155
1 300
2285710
2286048
2285710
2286001
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.