Postväskor

356459

POSTVÄSKOR, 4 st, 1800-tal, i läder med delvis handsmidda metallbeslag, största mått 30x35 cm
PROVENIENS: Tullverket

Kraftigt slitage, skador

Diverse

Monter 2

Postväskor

Budhistorik (4 bud)

2271682
2285715
2271682
2270103

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.