Portföljer

356455

PORTFÖLJER, 5 st, 1900-talets mitt, i skinn, största mått ca 33x45 cm
PROVENIENS: Tullverket

Fashion

Rum 3

Portföljer
Budhistorik (3 bud)

2282766
2274707
2271888

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.