Emaljskyltar

356453

EMALJSKYLTAR, ca 27 st, emaljerad plåt med text från tullverkets verksamhet, största mått 28x20 cm
PROVENIENS: Tullverket

I huvudsak minimalt slitage

Diverse, Nautica/Technica

Monter 2

Emaljskyltar

Budhistorik (28 bud)
2286050
2286029
3 800
2286029
3 600
2286033
3 400
2286029
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.