Prejningslyktor

356452

PREJNINGSLYKTOR, 4 st, tidigt 1900-tal, i plåt med färgat glas, höjd ca 34 cm
PROVENIENS: Tullverket

Kraftigare slitage, glasskador

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Prejningslyktor

Budhistorik (16 bud)
2287544
1 300
2287539
2287511
2287534
2287511

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.