Apoteksvågar

356450

APOTEKSVÅGAR, 2 st, VIKTSATS, tidigt 1900-tal, ena vågen i trälåda, den andra i glasmonter, vitksats medföljer, mått höjd 44, 45x28 cm, höjd 50, 40x24 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, delar saknas

Diverse

Rum 8

Apoteksvågar

Budhistorik (21 bud)
2286213
2 400
2284546
2286209
2284546
1 300
2273970

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.