Emaljskyltar

356449

EMALJSKYLTAR, ca 45 st, emaljerad plåt med text från tullverkets verksamhet, 18x11 cm
PROVENIENS: Tullverket

I huvudsak minimalt slitage

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Monter 2

Emaljskyltar
Budhistorik (25 bud)
2286079
3 600
2286064
3 400
2286002
3 200
2286002
2285781
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.