Emaljskyltar

356448

EMALJSKYLTAR, ca 45 st, emaljerad plåt med text från tullverkets verksamhet, 18x11 cm
PROVENIENS: Tullverket

I huvudsak minimalt slitage

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Monter 2

Emaljskyltar
Budhistorik (35 bud)
2287062
5 000
2287142
4 800
2287062
4 600
2287141
4 400
2287062
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.