Emaljskyltar

356445

EMALJSKYLTAR, 3 st, emaljerad plåt, text från tullverket, största mått 30x80 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 3

Emaljskyltar
Budhistorik (21 bud)
2287163
2287628
2 800
2287163
2 600
2287627
2 400
2287163

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.