Emaljskylt

356444

EMALJSKYLT, 1900-talets första hälft, KUNGL. TULLVERKETS NEDERLAGSKONTOR, emaljerad plåt, 69x30 cm
PROVENIENS: Tullverket

Obetydligt slitage

Diverse, Nautica/Technica

Emaljskylt
Budhistorik (25 bud)
2286396
2 400
2286388
2286306
2285993
1 900
2285822
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.