Acke Oldenburg färglitografi

356436

ACKE OLDENBURG (1923-2005): Komposition med piano och figur, färglitografi, signerad och daterad 1991, 3/350, 60 x 44 cm

Fack 42

Acke Oldenburg färglitografi
Budhistorik (1 bud)

2281202
2016-01-25 12:26:56

2016-01-27 kl 17:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.