Litografi Göran Folcker

356435

CLAES FOLCKER (född 1940): Motiv med Djurgårdsbron mot Strandvägen, signerad och numrerad Claes Folcker 326/365, bladyta 36 x 86 cm

Fack 50

Litografi Göran Folcker
Budhistorik (3 bud)

2270851
2285904
2270851

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.