Mikael Frygelius färglitografi

356433

MIKAEL FRYGELIUS (samtida), Moitv med LO-borgen, signerad, färglitografi, 251/280, ca 51 x 47 cm

Fack 42

Budhistorik (1 bud)

2280562
2016-01-24 22:42:50

2016-01-27 kl 16:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.