Amelin forsmotiv

356432

ALBIN AMELIN (1902-1975): Motiv med fors, signerad Amelin, 86/310, färglitografi, 57 x 73 cm

Fack 12

Amelin forsmotiv
Budhistorik (7 bud)
2278795
550
2277983
500
2278791
500
2277983
450
2278788

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.