James Coignard färgcarborundumgravyr

356431

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): Mannequin ā la Tache Rouge, 1974, signerad och numrerad J. Coignard 42/75, carborundumgravyr, 67x53 cm, Litteratur: Bergström/Sonet 202

Fack 45

Budhistorik (16 bud)
2288439
3 200
2288407
2287899
2 800
2287899
2 600
2288378
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.