Oskar Bergman akvarell

356430

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Motiv från Hälsingland, signerad och daterad Oskar Bergman 1935, akvarell, ca 24 x 35 cm

Smärre revor

Fack 1

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (3 bud)

2285718
2285717
2269627
950

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.