Lackbrännare

356421

LACKBRÄNNARE, 4 st, 18/1900-tal, smide, plåt och koppar, lykta i plåt höjd inkl handtag ca 39 cm

Slitage, skador

Diverse

Rum 7

Lackbrännare

Budhistorik

2016-01-27 kl 18:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.