Mona Huss Wallin färglitografier

356420

MONA HUSS WALLIN (född 1944): (2), blomstermotiv, signerade, provtryck, färglitografier, ca 57x45 resp. 30x22 cm

Med dedikationer, den större saknar glas

Tavelvagn 29

Budhistorik (13 bud)
2286487
900
2285802
850
2285720
2285800
750
2285720
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.