Hatthyllor 1900-talets andra hälft

356418

HATTHYLLOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, märkta RIO, kortsidor i aluminium, delvis lackerade, höjd ca 28, 99x30 cm

Bruksslitage

Budhistorik (2 bud)

2286467
2279358

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.