Flaggor och vimplar

356412

VIMPLAR, FLAGGOR, 19 st, bomull, bl.a. unions- och signalflaggor, delvis med tullverkets emblem, största mått ca 230x120 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, blekning, skador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 22

Flaggor och vimplar
Budhistorik (47 bud)
2287268
7 600
2287249
7 400
2287210
7 200
2287203
7 000
2287203
6 200

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.