Unionsflaggor

356407

UNIONSFLAGGOR, 2 st, 1800-tal, bomull, försedda med tullverkets emblem, 141x130, 147x90 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, blekning, skador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 13

Unionsflaggor
Budhistorik (31 bud)
2285815
3 800
2286937
3 600
2285815
3 200
2285805
2285784
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.