Svenska flaggor

356405

SVENSKA FLAGGOR, 3 st, tidigt 1900-tal, bomull, försedda med tullverkets emblem, 210x120, 185x138, 268x138 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, blekning, skador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 19

Svenska flaggor
Budhistorik (13 bud)
2285818
1 600
2284162
2284033
1 400
2284033
1 300
2274376

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.