Hattar 4 st

356403

HATTASKAR med HATTAR, 1900-talets första hälft, ask i läder, en hatt märkt "P. Söderström & Co

Slitage, skador, askar med skador

Diverse, Fashion

Monter 2

Hattar 4 st

Budhistorik (28 bud)
2287257
2287228
2287255
2287228
1 900
2287253
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.