Eva Zettervall figurscen

356399

EVA ZETTERVALL (född 1941): Figurscen, signerad och daterad Eva H Z -88, olja på papper uppfäst på pannå, 90,5x106,5 cm

Smärre färgbortfall

Rum 5

Eva Zettervall figurscen

Budhistorik (27 bud)
2286740
2286735
1 900
2286675
1 800
2286671
1 700
2285476
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.