Våg

356398

VÅGAR, mässing, 1900-talets första hälft, fodral av mahogny, totalhöjd ca 38 cm (inkl. fodral)
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Våg

Budhistorik (7 bud)
2285106
550
2285012
500
2284958
450
2284810
2279948

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.