Poudreuse Frankrike

356395

POUDREUSE, 1800-tal, Louis XV-stil, Frankrike, valnöt, lådor i sarg,utdragbar skiva, fällbar spegel och lådor i skiva, lätt svängda ben, höjd ca 70, 74x43 cm

Ytskador, nyckel saknas

Rum 17

Poudreuse Frankrike

Budhistorik (18 bud)
2284953
3 200
2287265
2284953
2 800
2284702
2 600
2284702

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.