Vågar

356394

VÅGAR, mässing, 1900-talets första hälft, fodral av mahogny, totalhöjd ca 34 cm (inkl. fodral)
PROVENIENS: Tullverket

En med skadat glas

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Vågar

Budhistorik (13 bud)
2284893
850
2282899
2284887
2282899
750
2284871
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.