Svenska flaggor

356392

SVENSKA FLAGGOR, 4 st, bomull, tidigt 1900-tal, 255x180, 205x138, 1,12x70, 2,22x1,32 cm
PROVENIENS: Tullverket

Kraftig blekning, skador

Diverse, Samlarobjekt

Rum 2

Svenska flaggor
Budhistorik (3 bud)

2285539
2272932
2269717

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.