Oidentifierad konstnär oljemålning

356386

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy, olja på duk, ca 41x57 cm

Krackeleringar, ytskador efter ram

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (35 bud)
2285913
3 400
2285905
3 200
2285911
3 200
2285905
2285908
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.