Vågar

356384

BALANSVÅGAR, 2 st, mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 40-47 cm
PROVENIENS: Tullverket

En saknar vågskål

Diverse, Nautica/Technica

Rum 2

Vågar

Budhistorik (6 bud)
2284716
550
2284568
500
2284568
450
2284551
2271923

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.