Släploggar

356382

SLÄPLOGGAR, 3 st, AVLÄSARE, 1900-talets första hälft, brons och bemålad metall, en märkt LITH Stockholm, loggarnas längd ca 36 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 2

Släploggar

Budhistorik (14 bud)
2277638
900
2280581
900
2277638
850
2280580
2277638
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.