Svensk flagga

356378

SVENSK FLAGGA, 18/1900-tal, bomull, originalsäck, utförd i mörkblått och gult, flaggan är i oanvänt skick, 400x225 cm
PROVENIENS: Tullverket

Säcken med fläckar

Diverse, Samlarobjekt

Rum 7

Svensk flagga
Budhistorik (30 bud)
2283505
2283301
2 800
2282927
2 600
2283297
2 400
2282927

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.