Matbord

356377

MATBORD, 1900-tal, England, fanérat med mahogny, höjd ca 75, 103x104, 2 iläggsskivor en med sarg, ca 55 cm vardera

Slitage

Rum 8

Matbord

Budhistorik (4 bud)

2284803
450
2284735
2284171
2282168

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.