Rembrandt efter

356373

REMBRANDT HARMENSZ VAN RIJN (1606-1669) efter: mansporträtt, signerad och daterad i plåten Rembrandt 1635, heliogravyr efter etsning ca 1885, 155 x 125 mm,
enligt notering a tergo ram utförd av Ivar Arosenius

Gulnad, nedre del med fuktfläckar

Fack 28

Rembrandt efter

Budhistorik (24 bud)
2286422
3 600
2286435
3 400
2286422
3 200
2286431
2286422
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.