Akrivskåp

356371

ARKIVSKÅP, 1960-tal, björk, med 21 lådor, draghandtag i mässing, stämpelmärkt S.K.N. Juli 1966, höjd ca 145, 61 x 41 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Rum 2

Akrivskåp

Budhistorik (48 bud)
2284271
10 000
2284276
9 800
2284271
9 600
2284270
9 400
2284263
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.