Sve X:et Erixon färglitografi

356362

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): (2) Motiv från Lofoten, signerade Sven Erixon, 79/100 resp 36/100, färglitografier, ca 47 x 37 resp 49 x 35 cm

Fack 3

Sve X:et Erixon färglitografi

Budhistorik (5 bud)
2286158
500
2282688
450
2278802
2271430
2269981

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.