Edit Gert oljemålning

356358

EDITH GERT (Danmark, född 1906): Interiör med kvinnofigur, signerad E Gert, olja på duk, ca 62x72,5 cm

Edit Gert oljemålning

Budhistorik (26 bud)
2283373
3 200
2283369
2283372
2283369
2 800
2283370
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.