Yuko Shiraishi färglitografi

356353

YUKO SHIRAISHI (Japan, född 1956), komposition, signerad och daterad Yuko Shiraishi 1986, färglitografi, 37 x 46 cm

Fack 34

Yuko Shiraishi färglitografi

Budhistorik (11 bud)
2286244
750
2286589
750
2286244
700
2286587
650
2286244
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.